Reply on: Pitto #63767:
a čo teraz? Máme sa poskladať? Nebuzeruj, máme aj iné na robote
Ja nechcem jazdiť nutne autom, nechcem jazdiť nutne MHD, ja chcem jazdiť tak, ako mi to bude najlepšie.
A to už nie je chyba zlej hromadnej dopravy, ale vlastnosť samotnej hromadnej dopravy. No a napr. keď už idem autom z regiónu do BA a už idem cez mesto, tak prečo nevybaviť ďalších pár vecí rovno tým autom..
Sommelier
O riešení akútnych problémov musia diskutovať v DPB a.s. Toto nie je fórum DPB a.s., ani magistrátu, ani VÚC.
Riešim to teraz preto, lebo nič neporiešim a chcem si obhájiť to čo považujem za zlý nápad - výhľadovo postaviť bratislavskú dopravu na existujúcich radiálach.