Reply on: 81-71 #63848:
ved som sa pytal a dufal, ze si to nemyslel vazne s tou vladou? ? a co sa odxadzajucej tyka? urobila vela xyb, ale kto ix nerobi. a slovensko je dost ine co sa regionov tyka, ako CR. porovnaj si infrastrukturu resp. napr. dopravu v regionox, ktora tam uz bola pred rozdelenim CSFR atd. praha a zvysok CR je nieco ine ako BA a zvysok SR. teda v ine v tom, ze vychodzi bod po rozdeleni bol pre regiony SR ovela zlozitejsi ako v CR.ej, ale politika tu nepatri ☺ prepacte. a aj tak vsetci mozeme len mudrovat...
namiesto artmedie som tam dal bratislavu
?
SZKV
Mě to prostě přijde jako nesmyslně drahé a potřebné propojení okrajových čtvrtí navzájem lze řešit za zlomek nákladů v rámci stávajícího systému! A upřímně řečeno, nechuť k autobusům (kvůli jejich dlouhodobému zanedbávání) řešit nějakým grandiózním projektem je vymítání čerta ďáblem, protože rozsáhlou síť autobusů budete potřebovat vždycky a takhle reálně hrozí jejich další zanedbávání!
A další věcí je, že si umím velmi dobře představit, že až se u vás poměry trochu zcivilizují, nebude problém koncové větvě těch radiál propojit mezi sebou na bázi stávajícíh tramvají!