Isiel som Solarisom a moje postrehy su:
- oznacovace su vo vyske ramien dospeleho cloveka, co je si myslim nevhodne vysoko, navyse aj zavadzaju, zuzuju profil ktorym sa da prechadzat, je ale dobre ze vstrede su dva na jedny dvere, ale dal by som ich dalej
- tlacidla na otvaranie dveri su naopak prilis nizko, aj dnu aj vonku (ale to bude asi kvoli invalidom)
- interier je dobre zorganizovany, aj vzhladom na to ze je nizkopodlazny...
- vetranie uplne katastrofalne, ten autobus je jasne robeny na klimatizaciu tych par miniokienok vobec nestaci
- kneeling vodic pouzival na kazdej zastavke. Pri odjazde to asi trochu zdrzovalo, kym zvysi vysku, ale len minimalne. Dokonca aj ked stal alebo za jazdy sa mi zdalo ze to vyrovnava nerovnosti na ceste.
- oznacovace su vo vyske ramien dospeleho cloveka, co je si myslim nevhodne vysoko, navyse aj zavadzaju, zuzuju profil ktorym sa da prechadzat, je ale dobre ze vstrede su dva na jedny dvere, ale dal by som ich dalej
- tlacidla na otvaranie dveri su naopak prilis nizko, aj dnu aj vonku (ale to bude asi kvoli invalidom)
- interier je dobre zorganizovany, aj vzhladom na to ze je nizkopodlazny...
- vetranie uplne katastrofalne, ten autobus je jasne robeny na klimatizaciu tych par miniokienok vobec nestaci
- kneeling vodic pouzival na kazdej zastavke. Pri odjazde to asi trochu zdrzovalo, kym zvysi vysku, ale len minimalne. Dokonca aj ked stal alebo za jazdy sa mi zdalo ze to vyrovnava nerovnosti na ceste.
marian555
1) Tiez by ma zaujimalo kde su take male nastupne ostrovceky. ?
Jedine uzke, UZKE su na Racianskej radiale, ktore sa ale daju vyriesit, len treba ochotu magistratu.
2) S tou Prahou nemas pravdu. Isty cas som tam bol, takze dobre viem ze ludia cestuju do centra, kde aj vystupuju. Aj ked tam nepracuju, tak kvoli inemu dovodu a nie aby tam PRESTUPOVALI.
3) Tiez ma zaujal ten "mestsky okruh" ktorym sa dostanem do centra, to musi byt zaujimavy okruh ?