fobust: Pozri, chcel som riešiť už viac vecí, ktoré by som možno vyriešil, ale zistil som, že vlastne na ich vyriešenie by bolo treba minúť toľko energie, že sa to proste neoplatí. Proste keď som napríklad chcel riešiť obyčajné blbé smetné koše, tak mi ten magor Haluza z RTI DPB odpisoval také blbosti, že som mal pocit, že to odpisuje nejaký roboš, ktorý chodí každé ráno vyberať smeti z tých košov a nie nejaký riaditeľ.
SZKV
A pokud jde o tramvaje do Petržalky, tak mám možná nekvalitní informace, ale mám zato, že výběrové řízení proběhne (když budou nebesa milostivá) nejdřív na přelomu let 2007-8 (obvykle se nejdřív staví trať a až pak se na ní kupují vozidla), což je dostatečná doba na to, aby se nabídka tramvají proti dnešku dost změnila, tak nemá cenu to teď moc řešit. Navíc není jasné v jakých cenových relacích by se ta nová tramvaj měla pohybovat, což je taky dost podstatný parametr.