Reply on: KLF #58367:
Ja by som povedal takto: skoda, ze ich nemate bud viac, alebo menej. Preco totiz vas podnik kupil prave JEDEN kus vybehoveho trolejbusu, o ktorom vedeli, ze sa do roka prestane vyrabat, mi je zahadou. Mohli radsej kupit napriklad Solaris, urcite by "neprohloupili".
ja by som sa k tebe pridal, ale Slovaci uz vyleteli a Cesi v tesnom slede za nimi, tak uz nemam velmi koho hokej kukat
Papyr
Z hladiska kvality zeleznicnej stanice nie je potrebne stavat cokolvek nove, pretoze sucasna stanica dobre vyhovuje, ako pisal ufo. Z hladiska odsunu hlucnej priebeznej nakladnej dopravy, ako aj z hladiska zrychlenia prevozu IC vlakov cez Trencin, je zase zbytocne presuvat trat do navrhovanej polohy cez ostrov, pretoze aj hlucne naklady, aj rychlo iduce IC pojdu stale cez mesto a nie poza.