Reply on: 81-71 #56709:
Nuž, ja som samozrejme myslel úsek Einsteinovej, kde MHD premáva (Viedenská - Panónska) a tam premáva spojov viac než dosť. Určite rádovo viac ako na niektorých iných navrhovaných trasách.
Dobre že som sa ani nepokúšal ísť 98mičkou. ?
SZKV
Přesně to je jeden z důvodů, proč považuju tramvaj za lepší řešení: jednak je to podstatně levnější než metro a druhak je méně kapacitní, takže nebudou tlaky na převádění veškeré frekvence za každou cenu! Faktem totiž zůstává, že lidé ke spokojenosti s MHD potřebují co nejrychlejší a nejpohodlnější dopravu za svými potřebami- což při bratislavské velikosti nemusí vždy znamenat dopravu do centra! A třeba na Kramáre budou potřeba autobusy vždycky (tramvaj tam není a trolejbusem přes Košickou se tam okružně nikdo vozit nebude) a určitě je takových relací víc. Hovořím z vlastní zkušenosti člověka, který velkou část mládí prožil nad (odlehlou) stanicí metra a nesčetněkrát mě ta unifikace spojení štvala!