Reply on: 81-71 #56709:
Nuž, ja som samozrejme myslel úsek Einsteinovej, kde MHD premáva (Viedenská - Panónska) a tam premáva spojov viac než dosť. Určite rádovo viac ako na niektorých iných navrhovaných trasách.
Dobre že som sa ani nepokúšal ísť 98mičkou. ?
tr3mp
Inak zaujímavé na tom návrhu je aj to, že trolejbusové trate nie sú navrhované na Einsteinovej a Panónskej.