Reply on: 81-71 #56703:
Zaujímavé, že prvý bus, ktorý som dnes videl, bol práve Ik280 na linke 31 na zastávke LaFranconi čosik pred siedmou, teda podľa http://www.meteo.sk/graph/hodiny.php?id=1&i=2 v tej najväčšej kose... A tváril sa celkom živo
81-71
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=393335222a252c2f3234eff0f3f0f21f352b2f321f361f393335222a252c2f32341f211f392b232932342b252c25ef392b2e212c23&styl=1
Ak k tomu mrazu a autobusom. Ono rozdiel medzi Prahou a Bratislavou je asi ten, ze je tam podstatne mladsi vozovy park. Vacsinou v tomto silnom mraze strajkuju stare Ikarusy rady 280. ?