Reply on: eripmav #56636:
Možno po uzavretí Námestia SNP a Štúrovej pre IAD a zaslepení Špitálskej by bolo dobré Rajskú skutočne zrušiť s tým, že t-202 a t-205 by mali priebežnú konečnú ASMN - Lazaretská (nová zástavka zriadená na križovatke Dunajskej a Lazaretskej; napríklad) - Kamenné námestie - Mariánska - Špitálska - Cintorínska - Ul. 29. augusta - ASMN.Ja viem, snívajte s nami...

si
okrem toho, pozri si cisla o mnoztvach vozidiel prechadzajucich cez jednotlive mosty (mozno uz bude niekde aj hodnotenie stavu po otvoreni mosta kosicka) a zistis ze cez ten most prejde oproti tomu zvysku dost malo vozidiel (zato jeho nestastne zaustenie do cestnej siete na strane sposobuje asi najvacsie zacpy v CMO co sa najazdov/vyjazdov z mostov tyka)
ty ale asi byvas niekde medzi starym mostom a namestim hraniciarov a cestujes pravidelne autom na safarikovo nam. a tak sa ti ta cesta asi brutalne predlzi a predrazi a skusit to v MHD asi nechces ani nahodou...
Re #56615 Sommelier: "Ked sa bavime o Apollo... Neodbocis na Einsteinovu (zatial) lebo to niekto nedomyslel." nesekol si sa nahodou o jednu ulicu ?