V pražské MHD začaly jezdit Citara...
http://www.csad.cz/modules.php?name=article&sid=1633&PHPSESSID=8ec139d62443c241b1c6d3cec7e806ab
http://www.csad.cz/modules.php?name=article&sid=1633&PHPSESSID=8ec139d62443c241b1c6d3cec7e806ab

Sommelier
Odstatnit, odstatnit a odstatnit, vsetko, co sa odstatnit da. Stat nie je schopny riadit nic. Pretoze sa tam kradne. Preto tam schopny clovek, ktory by to v celku mohol zorganizovat robit nepojde. Pretoze ho ta banda zkorumpovanych mafianov udupe pod zem. A to bude jest z ruky do ust.
A potom povedia kolko vela robia.