Toto mi došlo mailom zaujímavé je že sa na diskusii o tom ešte nejednalo ja osobne som inkriminovane miesto minal v 7,18 a ked som dosiel 7,28 uz bol pod elinou .... A verte tomu že to nebol pekný pohľad .... Prve som si myslel že je to výkoľaj že sa pozriem a ako som tam smelo išiel tak som videl pod elinou skruteneho človeka .... Tak som sa zvrtol na opätku a šiel som het (keďže som na tieto veci mimoriadne citlivy...). Chvilu som sa pozeral z diaľky a potom som šiel lebo som bol na Riazanskej a k Ursínyho je to peši daleko..... a bolo 7,35 a skola že 7,45 ? ale prišiel som na čas....
V stredu 5. oktobra o cca 7.25 doslo k vaznej nehode na zaciatku
elektrickovej zastavky Riazanska v smere do centra. Podla neoficialnych
udajov doslo k postrkovaniu sa medzi detmi, pri ktorom pod elektricku
#7074 na linke 17/2 spadol 13-rocny chlapec. Napriek tomu, ze
elektricka okamzite zastavila a chlapca nepresiel podvozok, bol v
bezvedomi a s tazkymi zraneniami prevezeny do nemocnice. Nehoda si
vyziadala 80-minutove zdrzanie elektriciek a 20-minutove presmerovanie
liniek 59 a 75 i ostatnej automobilovej dopravy cez Kukucinovu ulicu.
V stredu 5. oktobra o cca 7.25 doslo k vaznej nehode na zaciatku
elektrickovej zastavky Riazanska v smere do centra. Podla neoficialnych
udajov doslo k postrkovaniu sa medzi detmi, pri ktorom pod elektricku
#7074 na linke 17/2 spadol 13-rocny chlapec. Napriek tomu, ze
elektricka okamzite zastavila a chlapca nepresiel podvozok, bol v
bezvedomi a s tazkymi zraneniami prevezeny do nemocnice. Nehoda si
vyziadala 80-minutove zdrzanie elektriciek a 20-minutove presmerovanie
liniek 59 a 75 i ostatnej automobilovej dopravy cez Kukucinovu ulicu.
:
NN
otazne je coho sa tie presuny pocas prac. doby tykaju, ak je to bezpodmienecne nutne k praci tak mas mat sluzobne vozidlo a tam niet o com, ak ho niekto rozumne vyuziva, samozrejme ak sa niekto vozi autom tam kde by sa pokojne odviezol MHD a nic rizikove v nom neprevaza je len vecou firmy ako si vazi svojich penazi ze plytva na pouzivanie aut zamestnancami aj vtedy ked to nie je nutne a inak kazdy rozumny zamestnanec pouzivajuci sluzobne auto by mal vediet o firemnom parkovisku a ze do/z prace sa da dostat MHD a pocas prace pouzivat auto
Re #50683 Beus: dakujem za obsiahle vysvetlenie, myslim ze by sa hodilo aj ostatnym ho vydat niekde do FAQ, kedze toto je dost casta zaujimavost beznych laikov baviacich sa o elinach