p.s. to je úžasné keď sa ľudia zmieria s tým že sa nekupujú kíbové busy a budú nazývať cestovanie v MHD zbytočným luxusom a sami si tým vytvárať nepoužiteľnú MHD...
Dovolím si tvrdiť že L50 bola krátka nepoužiteľná... ?
Dovolím si tvrdiť že L50 bola krátka nepoužiteľná... ?
98 je vynikajuci autobus a taktiez vyuzivany a prekvapivo aj cez vikendy v neskorsich vecernych hodinach. 50-ka by mala byt kratka, dlha 50 je zbytocny luxus.

muzikant
Ok, to beriem. Keď bude v CP napísané, že cesta bude namiesto 12 minút trvať 20, bude to v pohode. Mimochodom, netvrdím, že nejazdil pokojne. Ide o to, že až neprimerane dlho stojí na zastávkach a dvere zavrie až vtedy, keď si v zrkadle všimne, že sa na neho cestujúci nechápavo pozerajú. ?