Ja mat v Nr taku uzastnu MHD ako Vy v BA tak netrepem ako poniektory.Dojdite si vyskusat MHD do Nitry a trafi Vas slak s cakania a cakania a zase cakania.A ked pride uz daky bus tak zase cakat kedy vodic popreda listky,lebo v Nr zrusili automaty.Tak si len vazte vasu skvelu MHD ktoru som si aj vyskusal.
Konkrétne spojenie Studenohorská (Lamač) - Záporožská (Petržalka), všetky spojenia v čase pre mňa relevantnom:
Takto by su mohol kde kto argumentovat, ze potrebuje priamy spoj na Kramare, do ruzinovskej nemocnice alebo do nemocnice v Podunajskych Biskupiciach. Nikto nechce starym ludom stazovat pristup k nemocnici, ale treba si spocitat, ci sa tam viac ludi privezie z Petrzalky, alebo zo Stareho Mesta. Beztak uz ma 99 luxusny interval, keby mala 20-minutovy, tak potom by predlzenie 95 bolo logickejsie...
CeCo
A kadial by prechadzala ta zlucena linka? Ja praveze byvam na Patronke a do Petrzky jazdievam vzdy 92kou (a teraz aj 92Skou); 83kou zasadne nie. Tou to trva dost dlho a dost casto sa dostane do zapchy uz pred Patronkou... 92S na Patronke zacina, takze tam by meskanie nemalo byt ziadne.
Osobne som za zachovanie linky iducej z Patronky cez most Lafranconi na Dvory a dalej do Petrzky cez Lafranconi a ak bude o tom anketa, tak hlasujem ZA zachovanie 92(S).
C.