Reply on: bibi #48949:
Neviem prečo tak zložito prestupovat, čo je to za blbost ? Prečo neist s tou L93 na zochovu a tam na L9 ? A z Hodžovho tiež toho vela chodí na ten smer. To zaleži aj kam presne v Ružinove, ale určite by ma nenapadlo sa taký kus ku Auparku presuvat... ?
). Ja osobne som za zlúčenie 83+92 s tým, že výsledná (expresná) linka by išla napr. práve cez Dúbravku.
Spectre
Keby si sa na to pozrel z pohľadu dopravného priezkumu, tak by sa ti takáto 95 vyprázdnila ešte na sídlisku. Do samotnej nemocnice by išlo mizivé percento ľudí. Okrem toho nezabúdaj, že koncepčne je nová 95ka v podstate smradľavá gumokolná alternatíva električky. Po postavení (pánbohzaplať) električiek do Petržalky bude 95ka priamo nahradená. Určite by boli možnosti, ako upraviť aj nové linkové vedenie, tadiaľ, ako navrhuješ ty, cesta určite nevedie. 95ku by som si ja osobne dovolil, práve vďaka jej pokrokovej koncepcií s dlhodobejším výhľadom, označiť ako linku, na ktorú sa nesiaha.