Reply on: IC506 #46735:
vidis ty si mu mohol aspon povedat ze bude na stranke ale ja ho nemam na jaku dat. Nemas zaujem?? Inac minule som pofotil asi 20 fotiek na letisku zo 61tky a vsetci boli v poho. Aj so strechy UNI banky na Svatoplukovej 207cku. Inac mohol tento nas vol aspon videt ze som mal na hlava dokonca aj siltovku s velkyyyym napisom KAROSA, ale asi bol daky zaslepeny.
galiyosha
Dovolil by som si však oponovať ohľadom toho, že projekt neprinesie nič pre iné časti mesta. Veď stále dookola sa hovorí o zavádzaní preferencie na stávajúcich radiálach. Myslím, že to prinesie osoh skôr ako hypotetické budovanie radiál metra postupne do roku 2040 alebo do kedy.
So zvyškom príspevku môžem len súhlasiť.
Inak najväčší podporovatelia výsledku auditu linkového vedenia boli (až na pár výnimiek) práve na tomto fóre.