Reply on: Sommelier #46414:
Lenže jednak je tá od žst. Vajnory nezjazdná, v dôsledku novej výstavby na Tuhovskom už pravdepodobne nespojazdniteľná (a v nepravdepodobnom prípade spojazdnenia sa už teším na úrovňové kríženie Seneckej cesty či ako sa to pri ZP volá, s celoštátnou železničnou traťou), jednak tá od komárňanskej trate končí niekde v hangári a na pripojenie k budove by asi museli byť závory pre zmenu niekde na runway, jednak obideve sú zaviazané tak, že pri jazde od mesta sa úvraťuje.Re #46419 ivu: Takže keď bude jedna linka jazdiť v trojminútovom intervale, tak sa autobusy dobehnú, ale keď tam bude jazdiť desať liniek v polhodinových intervaloch, tak sa nedobehnú? Občania, používajte aj vlastný mozog a neverte slepo článkom v New Time:-P.
Re #46430 trepko: Áno, Trenčín je strach a hrôza, práve teraz som musel v priebehu mesiaca dvakrát MHD v tomto meste použiť...
Len sa tu objavi niekto s dievcenskym menom, a uz ju hned vsetci poznaju (pripadne by chceli) 
Andy
1. Kde si nabral, že 94 bude stáť iba na niektorých zastávkach? Čo to majú všetci za vidiny? Minule sa tu diskutovalo o tom, že expresné linky sa práve snažia rušiť, lebo sú ekonomicky neefektívne.
2. Čo je na tom, že sa budú stretávať dve vozidlá za sebou? Prečo to niekomu vadí? Prečo chce každý mať za každú cenu za sebou vozidlá iného čísla linky?