Reply on: Rich55 #258084:
Ako plánuješ pridať linku 7, keď je račianska radiála už takmer na hranici svojej kapacity? Linka bývala prázdna len v jednom smere, keďže občas premávala v tesnom závese za linkou 3. Zrušenie päťky bolo sice nešťastné, no mňa osobne viac mrzelo dávnejšie zrušenie linky 206. Na druhej strane, linku 64 v súčasnosti považujem za zbytočnú a nevyužitú.