Reply on: vicky #36455:
Len dodam, ze dolezita je minutaz na zastavkovom cestovnom poriadku, nie na internetovom


)
Ale najskor asi Vrakuna. Petrzalka tu a-78 cez vikend nejako extra nepotrebuje. (Nech si ju premna zamna cez vikendy tocia na Trnavskom myte.
)
Diggi
http://spravy.pravda.sk/sk_bratislava.asp?r=sk_bratislava&c=A041019_185709_sk_bratislava_p04
?