Reply on: fobust #29517:
To vies - tam sa to kompenzuje - v smere z Kapucinskej ma zase pre zmenu vyhybka az prilis dobry prestavnik, ked tolko podhadzuje... A tak sa tam jazdi 5 km/h
Ale vystihol si to - najvacsi problem je ten neexistujuci prestavnik, inak by mozno take riesenie preslo...
fobust
Nespoliehal by som sa velmi na to ze by preslo, lebo vies "co ak by voz neprehodil alebo podhodil, to by musel vodic aj tak vystupit a v tom momente by mu mohol voz odist".