Reply on: fobust #29513:
Vsak dobre, vieme ze 21Tr je lepsia. Ale aj 24Tr ma vyhody, vraj je napriklad tichsia (21Tr je co sa tyka hlucnosti na tom dost zle.. tie vseljake piskoty, sykoty, hukoty, drkoty, skripoty, vrzgoty, hrkoty, hrmoty a buchoty)
fobust
Dobre, ale ten humusny interier ala shithnis, dvere uzsie ako na 21Tr, po posrane "kino" vzadu. No nehnevaj sa, je to oprpti 21Tr humus. 24 Tr sa mi nepaci, nie som sam a je mi jedno ako dobre to budu ospevovat, je to nezmysel, radsej Trollino. Netvrdim ze 21 Tr bola uplne genialna, ale urcite sa mi pacila viac, ma super interier s pohladu vlka. #vomit_24Tr# ?