Reply on: Papyr #28006:
to je neplatny argument, lebo toto iste sa ti moze stat na akomkolvek mieste, kde je centralny prestupovy bod. zavolam na hlavnu stanicu alebo na austobusku alebo na letisko a pol dna budes bez vlakov alebo bez autobusov alebo lietadiel. to je riziko centralneho prestupoveho uzla. podla mna ale pozitiva prevazuju... Re #28004 d3k0: tak som na to neprisiel ?
mimochodom, uspesne som doplodil svoju diplomovku na temu MARKETINGOVA KOMUNIKACIA PODNIKOV HROMADNEJ DOPRAVY OSOB. rad dam precitat a uvitam komentare, ktore mi k nej date v priebehu buduceho tyzdna. dajte mi vediet, ak by ste niekto mali zaujem... varovanie: kompletne to ma 4MB...
Hlavna stanica - Technicka univerzita - Obchodna - Namestie SNP - Nam L Stura/Safarikovo namestie
hroch
elektrickova diskusia: presne kvoli tomu, ze v meste nie je saliny kde poriadne otocit a neda sa vytvorit jednotny prestupovy bod, ak sa chce zachovat obsluha hlavnej stanice, presne kvoli tomu som tych liniek navrhol tolko, kolko som ich navrhol. ale aj ja za idealny stav povazujem pocet liniek 5 - na kazdu radialu jednu. ak by bol interval v spicke taky, ako dnes s troma linkami, uplne by to postacovalo...