Reply on: m@rtin #27814:
tuto fotku sme uz videli, daj nam nejaku dalsiu tych sqeluych karos!Akoto ze obluk zrazu nepiska?
Ja som mal pocit ze pri T6A5 takmer nepiska (trosku to samozrejme je pocut ale inak super) ale pri starych T3 to nebolo az take ruzove.
Nemoze byt chyba aj v elektrickach? Nielen v tom ze ako ten obluk postavili?
m@rtin
Připadají ti snad tyto Karosy jako krámy?
http://www.citybus.cz/praha/poznavateje/B732-13_2_2003/25_B732-7101.jpg
Upozorňuji, že jde o 10 let staré Karosy (s původním lakem) vyfotografované na odpočívadle někde na dálnici D1 putující k novému zákazníkovi do Polska.
Nejvíce mě fascinuje na diskuzi imhd.sk jak tu všichni hodnotí všechno podle DPB.