Dnes som si všimol, že linka 1 prichádza na zastávku Most SNP smerom Šafárikovo nám. už s cieľom Hlavná stanica (takže cieľ Hlavná stanica je na vozidlách uvádzaný obojsmerne).
Okrem toho (alebo tým pádom) sa týmto smerom nezobrazuje ani na virtuálnej tabuli. Nenachádza sa ani na zastávkovom označníku.
Predpokladám, že sa nepodarilo správne nastaviť informačný systém, ale odklon trvá už týždeň, bolo už dosť času to napraviť. Alebo je v tom nejaký skrytý zámer?
Okrem toho (alebo tým pádom) sa týmto smerom nezobrazuje ani na virtuálnej tabuli. Nenachádza sa ani na zastávkovom označníku.
Predpokladám, že sa nepodarilo správne nastaviť informačný systém, ale odklon trvá už týždeň, bolo už dosť času to napraviť. Alebo je v tom nejaký skrytý zámer?
Valec
Ale kým po trase nie je ani jedna zastávka, dokonca ani cestu mesto po polroku neprebralo, bavíme sa tu úplne zbytočne.