Reply on: 810zssk #257216:
No len ako tu už bolo spomenuté, konkrétne na Záhorí to síce s prestojom osobákov v Zohore na papieri nejako vychádza, v realite musíš počítať s náhodne jazdiacimi Metropolitanmi, pri ktorých sa to aj tak celé zosype. Preto aj s ohľadom na maximálne možné využitie kapacity trate by som sa tu priklonil k verzii CP bez prestoja s komunikáciou odhadovaného meškania vo výlukovom ozname.
Solider