Prepacte dlzku...
TBC>>> Ak porusis "Bon-Cu" a nieco pripises......
Hmmmmmmmmmmm, mam autorske prava :-)))
TBC>>> Ak porusis "Bon-Cu" a nieco pripises......
Hmmmmmmmmmmm, mam autorske prava :-)))
Koniec-koncov, to, ci je zastavka na znamenie, sa mozu docitat v cestovnom poriadku.
diettako
Inak dnes som videl pod mostom SNP na konecnej asi 1632...to tam bol nahodou alebo na nejakej linke bol ??