Jano>
dnes bol na 21tke akysi ik435 zo stvrtej kolony. Nevies mi povedal nahodou co to malo byt. Lebo bezne je tam prva kolona.
dnes bol na 21tke akysi ik435 zo stvrtej kolony. Nevies mi povedal nahodou co to malo byt. Lebo bezne je tam prva kolona.
snad teraz...
preco inde mozu chodit vozy ciste, poumyvane, bez rozrezanych sedadiel, v dobrom technickom stave, preco mozu byt zastavky cele zo skla a neposkodene, a u nas nie ??? lebo na Slovensku je to taaaak...
dietatko
Inak my mame v ba milion typov pristreskov