Jano>
dnes bol na 21tke akysi ik435 zo stvrtej kolony. Nevies mi povedal nahodou co to malo byt. Lebo bezne je tam prva kolona.
dnes bol na 21tke akysi ik435 zo stvrtej kolony. Nevies mi povedal nahodou co to malo byt. Lebo bezne je tam prva kolona.
snad teraz...
dieytatko
kolega> su to take velike cervene laminatove pristresky...neviem ako inde ale v ba ich bolo strasne vela...
bon-cu> dojdem na zastavku, stlacim tlacidlo ktore tam po prvom cestujucom nezostane, rozsvieti sa tabula, ktoru ukradnu hned jak odidu monteri... :-))) ja by som to radsej nehal na vodicovi, ze ktorym ludom zastavi a ktorym nie
ceco> no nemusel si to pisat, vsetci by si zmenu fsimli, ale ked si to uz napisal do fora tak to rozdiskutujeme...sak bon-cu ?? :-)))))