Reply on: si #24561:
Dokonca mam maturitu z chemie
a slovo endergonicky a exergonicky vyjadruje privod, resp. vystup energie, zatial co endotermicky resp. exotermicky vyjadruje privod resp. vystup tepla. Preto som si dovolil pouzit vseobecnejsi termin :)))
Leon
Máte fakt dobry internetový stránky.Já jsem z Prahy,
naše stránky vašim nesahaj, ani po kolena.
Az budete mít metro tak to bude uplně nejlepší,ulehčí se povrchové dopravě.