Reply on: si #24561:
Dokonca mam maturitu z chemie
a slovo endergonicky a exergonicky vyjadruje privod, resp. vystup energie, zatial co endotermicky resp. exotermicky vyjadruje privod resp. vystup tepla. Preto som si dovolil pouzit vseobecnejsi termin :)))
m@rtin
Kdybys nebyl jenom trochu línej a tak zaujatej, tak si nejdřív najdeš nějaké informace. Hledal jsem je 5 minut a našel jsem jich spousty. Třeba
http://koridory.sf.cz/.