aNTI: No spojler, ktorý vidíš tu http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&u=f4f0f0edf4f0f0f2&no=4&id=27302aeef3f021f7f4f2f621
je uričite účinnejší ako to čo vidíš tu http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&typ=karosa_b_731_732&no=8&id=27302aeef2f022f6f6f0f121
je uričite účinnejší ako to čo vidíš tu http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&typ=karosa_b_731_732&no=8&id=27302aeef2f022f6f6f0f121
Myslím, že keby vybudovali trať tak v konečnom dôsledku ich to výjde lacnejšie ako hentaké busy. Ale je predpoklad, že pri veľkých dodávkach po celej Európe cena takéhoto vozidla klesne. Možno raz keď budú tieto technológie lacnejšie trolejbusom a autobusom v dnešnom ponímaní odzvoní a nahradia ich busy s akumulátromi, či práve s palivovými článkami. Spojí sa tak výhoda nezávislosti busov a čistoty trolembusov 
Ale co takto
--> súťaž pravdepodobne bude znieť na 2 sóla a 3 klbáky. Pohon samozrejme nafta. Aký typ, to sa nedá povedať, súťaž ešte neprebehla. Ale ja predpokladám, že to bude Solaris.
A to z dôvodu, že trollino nemá možnosť zabudovania pomocného agregátu. Ale možno to bola iba kačka. Takže dúfam, že výroba 21Tr bude pokračovať, bo všetko je lepšie ako rozpadajúci sa Citybus s parohami.
J