J:
Kdybys nebyl jenom trochu línej a tak zaujatej, tak si nejdřív najdeš nějaké informace. Hledal jsem je 5 minut a našel jsem jich spousty. Třeba
http://koridory.sf.cz/.
Kdybys nebyl jenom trochu línej a tak zaujatej, tak si nejdřív najdeš nějaké informace. Hledal jsem je 5 minut a našel jsem jich spousty. Třeba
http://koridory.sf.cz/.
Ale co takto
Samozrejem výstavba dialníc prebieha naďalej podľa plánu. Ale aj tak ich budú mať skôr ako my. Teda neviem kedy to chcú naši dokončiť, ale určite neskôr. Neviete kedy?
Vladimír
Trollino nemá možnosť zabudovania pomocného agregátu? Pche, keby sa chcelo, aj duobus by spravili.
Rozpadajúci sa CityBus... Ja sa v nich prevážam každý deň a zatiaľ sa ani jeden nezažal rzpadať, a to starší má už takmer 7 rokov. Niekedy ma už začína omrzievať toto čierno-biele videnie typu Karosa - zlá, Ikarus - dobrý, CityBus - zlý, Solaris - dobrý a pod.
No, keby si čítal aj iné diskusie, vedel by si
Re #24539 Typická levočská GO-čka.