Reply on: tr3mp #22840:
Vies si predstavit maglev ako BA MHD?
To by boli same vykrivene kolaje, pocmarane maglevy, nemagnetizujuce magnety, smrad vo vozoch, keby sa maglevu pokazil stierac, tak by stal tri roky vo vozovni... a vobec, vies si predstavit vozovnu maglevov??? V BA???
Papyr
Mimochodom, priamy link je http://www.transrapid.de/en/eustudie/eustudie_main.html - v tomto okne uvidite peknu mapu, dalej si kliknite na trat Berlin-Budapest a citajte