Reply on: Spectre #22832:
V tomto by som nebol az taky pesimisticky. Tych par metrov po slovenskom uzemi (len po Petrzalke) stat bude, pretoze to chce urobit niekto, kto so slovenskym statom nema nic spolocne. A ked si vezmete do uvahy tie ceny, je to vylozene lacnejsie a rychlejsie ako lietadlo.tr3mp: ved to nebude nosny dopravny system MHD, ale vysokorychlostny medzistatny sposob prepravy
TGV by predsa tiez nejazdilo ako elektricka
fobust
Viete, na akom principe funguje zvaracka? Nizke napatie a vysoky prud, aby to pekne tavilo. A viete co sa stane ak zvarate v dobre vlhkych rukavicach? Ja ano. Ale nic vazne, lebo tie rukavice mali same o sebe dost veliky odpor.