Reply on: david1 #225276:
1. Podstatou S-Bahnu nie je "vymetanie stanic".2. Tento problem si uvedomujem, ale opakujem, Filialka ho nijak neriesi. Riesenim pre Hlavnu stanicu je rozvoj kolajovej dopravy (Stefanikova, popripade Sancova).
3. Prosim, precitaj si prislusny prispevok, kde som to rozpisoval podrobnejsie (15 minutovy interval tam bol len na jednej trati). Okrem toho som tam spomenul nutnost riesit trat 110, ktora je pritomna uz dnes.
Ike
Nemám k tomu nič vyčíslené, bola to len "dokumentácia na rozvírenie diskusie" ?
Princíp bol - REXy ukončiť na HLST, osobáky prechádzajúce.
Organizácia vlakov Os a REX na území IDS BK v GVD 2017/2018
Návrh zjednodušenia