Inak ked uz o IDS JMK, odporucam pozriet si ich cennik:
http://idsjmk.cz/cenik/Cenik.pdf
Naozaj este chcete tvrdit ze IDS BK s tou jednou vynimkou v ponuke listkov je nejaky velmi zlozity system?
Podotykam ze IDS JMK je jeden z najuspesnejsich IDS v tomto regione.
http://idsjmk.cz/cenik/Cenik.pdf
Naozaj este chcete tvrdit ze IDS BK s tou jednou vynimkou v ponuke listkov je nejaky velmi zlozity system?
Podotykam ze IDS JMK je jeden z najuspesnejsich IDS v tomto regione.
Rubber38
No a aj niektoré ďalšie úseky v širšom centre (Smíchov, Žižkov, Vinohrady,...) majú rýdzo lokálnoobslužný charakter, resp. slúžia len ako napájač metra, príp. ako mieste tangenciálne spojenie. Takže toto by som neporovnával, lebo toto v našej električkovej doprave nemáme. I keď preferenciu atď. u nich nájdeš samozrejme aj na takých úsekoch..
Skôr je zaujímavé porovnať jednotlivé radiály v okrajových častiach mesta, najmä tie, ktoré v posledných rokoch prešli významnejšou modernizáciou, a tie, ktoré neslúžia len ako krátky napájač metra. Tam sa fakt rozbehneš zo zastávky na plnú traťovú rýchlosť, a zastavíš až na ďalšej zastávke. Plus hustota zastávok býva (v rámci možností) koncipovaná vskutku rozumne, nie jak u nás v KV. (V Dúbravke to ešte pochopím, tam sa len zbierajú prví ľudia do vozov, tam väčšia hustota zastávok tak nevadí. Problém je skôr to, že to v KV nezrýchli)