Reply on: Ike #201758:
Tu su v zasade dve moznosti:- spravia to ZSR ako komercnu investiciu, pricom si vypocitaju predpokladanu navratnost investicie a usudia ze je to primerane vyske investicii
- ZSR zistia ze komercne sa to neoplati, ale stat usudi ze tam chce viac vlakov a teda do toho treba investovat v ramci verejneho zaujmu a potom to proste zadotuje
Reci o nakladnej doprave mimo nie su, je jej tam dost vela.
TeBeCe
http://www.dpb.sk/o-podniku/aktuality/dispecing-dpb-je-v-pohotovosti-v-suvislosti-s-ocakavanymi-zrazkami/