http://www.dpb.sk/o-podniku/aktuality/vandali-zavazne-poskodili-autobus/
"Dispečing DPB zaznamenal počas včerajšieho dňa 29. júla 2014 niekoľko .... "
To že sa tlačove oddelenie DPB zaoberá naozaj všeličím (len nie tým čim by sa malo) sme si už asi všimli všetci ? ale veštenie je myslím že novinka ?
inač som zvedaví akým patentovaný spôsobom si dielne poradia s tým mechom, žeby plech a nity ? ? ? ?
"Dispečing DPB zaznamenal počas včerajšieho dňa 29. júla 2014 niekoľko .... "
To že sa tlačove oddelenie DPB zaoberá naozaj všeličím (len nie tým čim by sa malo) sme si už asi všimli všetci ? ale veštenie je myslím že novinka ?
inač som zvedaví akým patentovaný spôsobom si dielne poradia s tým mechom, žeby plech a nity ? ? ? ?
Ik
Pokiaľ ide o zdržanie, bohužiaľ autobus nebude nikdy taký rýchly v tomto meste. Nie je tu nič čo by umožňovalo rýchlosť. Žiadna preferencia, úbohý stav ciest, zastávka pri každej lampe atď...šak to poznáme.