Reply on: 810zssk #201320:
Samozrejme, že tebe nie. Ty nesedíš za volantom a nie je to na tvoju zodpovednosť, je to na triko vodiča, ktorý možno 15 rokov a viac jazdí.Pokiaľ ide o zdržanie, bohužiaľ autobus nebude nikdy taký rýchly v tomto meste. Nie je tu nič čo by umožňovalo rýchlosť. Žiadna preferencia, úbohý stav ciest, zastávka pri každej lampe atď...šak to poznáme.
Lebo ludia tam stopku stlacaju skoro furt.
810zssk
Preco by to mal robit? Ja neviem, preco by nemal jazdit napr. 10 km/h? Vsak snad nebude nadriadenemu vysvetlovat ak bude mat nehodu lebo isiel 50 km/h. Co tam po tom ze naberie niekolko minut meskania, ze?