Reply on: ntn_labs #201117:
Neboj sa, keby ste si za ňu naozaj museli platiť, tak ako je to napr. na linkách 801 a 901, tak by autobusy určite až také plné neboli. Každý by išiel radšej autom, ale však keď to jazdí de facto zadarmo, tak prečo sa tým neodviezť, že?
Hlavne pri rozbehu zo zastávky majú niektorí čo robiť aby nespadli...
810zssk