D4 určite odľahčí mesto od tranzitnej dopravy. Ale nedalo by sa tých 1,3 miliardy v súčasnosti investovať aj efektívnejšie? Nemám konkrétny návrh, ale možno niekto má.
napriklad nie je vylucene ze by ulohu tranzitnej tepny prebrala Karloveska...
Ike
http://www.mtholyoke.edu/~oh20j/classweb/images/highway.jpg