Reply on: Valec #187772:
Ježííš, ja som takmer zabudol na tento zákon. Tak nič, môj príspevok je irelevantný
Inak, nejak mi asi zo skusky z chemie stoji hlava, ale ta foto (okrem toho ze tak nadherne podvozky uz asi nikdy vidiet nebudem v prevadzke) mi nejak..nikam nepasuje. Znaci nieco?
aquila
inak pevne verim, ze ich napadne ked uz nic ine aspon zredukovat zastavky na drahe ..
skoda, ze magoriat tak sprosto planuje, keby rozmyslali, mohli mat vypracovanu DUR a projekt na prepojenie s TID bory a mohlo by sa to urobit rovno jednym vrzom a to nehovoriac o zachytnom parkovisku bory. proste normalna planovana komplexna investicia, medzi mestom, ZSR a sukromnikom.. ale take nieco na slovensku nie je mozne, lebo kazdy si chce kradnut na svojom piesocku