Reply on: Valec #187772:
Ježííš, ja som takmer zabudol na tento zákon. Tak nič, môj príspevok je irelevantný
Inak, nejak mi asi zo skusky z chemie stoji hlava, ale ta foto (okrem toho ze tak nadherne podvozky uz asi nikdy vidiet nebudem v prevadzke) mi nejak..nikam nepasuje. Znaci nieco?
Valec
http://imhd.sk/ba/galeria-media/22/tatra-ckd-t3.html?#3946-297-na-Oktobrovom-nam