V suvislosti s hladanim niecoho uplne ineho som k teme nasiel toto 
http://imhd.sk/ba/doc/sk/4322/Zmena-na-linkach-c-38-a-48-od-1-6-1995.html?text=

http://imhd.sk/ba/doc/sk/4322/Zmena-na-linkach-c-38-a-48-od-1-6-1995.html?text=

registroval som po case iba nejake 3-4....
fanatikmhd
Nenadavam na SOR ako taky, iba na konkretny model NB18CITY ktory v prevedeni pre Bratislavu sa za dotycne prachy da nazvat iba lobbing. Uz len zatrtkany Solaris (k nasim horiacim sa nevyjadrovat, tie maju uplne inu historiu nez media realne dokazuju) su v celom svete uznavany vyrobca KVALITNYCH a lacnych autobusov. Nemecko je nimi prespikovane, polsko, rakusko, cechy, francuzsko, britania ich ma, spanielsko, svedsko, svajciarsko, taliansko, chorvatsko etc, mozem menovat do aleluja. Vsade sa pred nimi doslova klanaju. Solaris pokial si pamatam ponukol cenu len o nieco malicko vyssiu nez SOR, a ponukal vsetky vozidla (100) s plnou klimou pre vsetky. A? Pokial si tak isto dobre pamatam, par ludi posielalo 0,50€ (cena rozdielu 50 autobusov S/BEZ klimy) pre DPB aby dokupilo