Reply on: fanatikmhd #185222:
Ale ved hovorkyňa DPB raz spomenula pre Nový Čas, že dokúpenie klimatizácie pre jeden autobus by stál (ak si dobre pamätám) 33 000,- €. Doteraz som nepochopil čo by na tom toľko stálo nakoľko tie dve jednotky na streche majú zlomkovú cenu. ?
A nist.
registroval som po case iba nejake 3-4....
Andreas.Papak