Zase zjavne podivná zmluva uzavretá v DPB:
http://bratislava.sme.sk/c/6600991/dopravny-podnik-chce-presit-zipsy-za-40-tisic-eur.html
http://bratislava.sme.sk/c/6600991/dopravny-podnik-chce-presit-zipsy-za-40-tisic-eur.html
Vidis, na to som mmchdm zabudol. V klbe aj kebyze chces stat, stanie nie je ako v 15Tr/TAM/IK/B741 ze sa postavis, opries a ides... TU sa ani nemas kam postavit ci opriet! (nerozumime konstrukcii. V tej rozsirenej casti ide elektro ci?? Problem viest cez strechu?)
Jezo
Nemecko je nimi prespikovane, polsko, rakusko, cechy, francuzsko, britania ich ma, spanielsko, svedsko, svajciarsko, taliansko, chorvatsko etc, mozem menovat do aleluja. Vsade sa pred nimi doslova klanaju. - Hej a preto v nemeckych novinach protestovali proti tym polskym kramom....
Inak niekto tu porovnaval kapacitu 15Tr a 18m SORu. Ja napriklad sa snazim vyhybat vleku, obzvlast poslednym dveram 15Tr, kedze tam nieje ani kde stat ani sediet. V tomto si nemaju co vycitat.