Reply on: 810zssk #185043:
To už bolo dávno že chodili zálohy medzi kolónami na "vzájomnú výpomoc". Lebo za tých 12 rokov čo to sledujem vždy nejaká iná kolóna nemala vozy alebo vodičov a iná kolóna ich mala dosť, tak požičala.. Niekedy išli aj s vozom, niekedy sa sami dopravili na potrebné miesto linku a poradie a inokedy ich tam doviezol dispečer. Ale v priebehu októbra by som titulom "hrdinský čin roka" ocenil nejakú poobednú sedavú zálohu z druhej kolóny, ktorú poslali odjzadiť za Petrežalku celú N95. ?

Valec
Poďme si ich vymenovať: 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 39, 41, 43, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 70, 74, 75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 87, 88, 90, 91, 92, 96, 184, 191, 196, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212 a všetky električkové (snáď som na nič nezabudol) ?