Reply on: 810zssk #185043:
To už bolo dávno že chodili zálohy medzi kolónami na "vzájomnú výpomoc". Lebo za tých 12 rokov čo to sledujem vždy nejaká iná kolóna nemala vozy alebo vodičov a iná kolóna ich mala dosť, tak požičala.. Niekedy išli aj s vozom, niekedy sa sami dopravili na potrebné miesto linku a poradie a inokedy ich tam doviezol dispečer. Ale v priebehu októbra by som titulom "hrdinský čin roka" ocenil nejakú poobednú sedavú zálohu z druhej kolóny, ktorú poslali odjzadiť za Petrežalku celú N95. ?

Mike
Jedine okrajové linky na obsluhu špecifických oblastí môžu mať interval 20, 30, 60 min., ale tie po ceste ani nemajú zápchy a vedia jazdiť úplne presne, takže tam je garancia dodržania odchodu aj v špičke a dokonca dnes platí že tieto linky sa musia pri výpadku zaručene hradiť (aj keď tam ZV niekedy dorazí napr. 15, min. po odchode, ale to je už o ino,..)