Reply on: 810zssk #184987:
Chlapec má smolu, že ja mám kuxewsky dobrú pamäť a navyše s tými jeho omieľanými obľúbenými vozidlami Škoda Sanos som jazdil, peripetie prvých sérií 14Tr si dobre pamätám, to, ako sa na každej ŠM11 zváral rám, ako sa prakticky pri každej GO šotomilovanej Karosy B731 vymieňa rám (pretože zváranie rámov už je zakázané) si tiež pamätám. Nie som žiadny prehnaný milovník SOR-iek (ich 30Tr s pomocným pohonom je fakt niečo strašné) ale nebaví ma, keď sa z obyčajného low-cost autobusu robí monšrtrum z galaxie Arkana, čo žerie malé detičky a ani nevypľuje kosti.
Ale dobre.
Ale budis.
Hug0