Rad by som si pozrel Rumunsko. Vzdy som len prechadzal. Vodic autobusu vsade "platil" pivom ci markami. Od aut ani nepytaju. Bukurest vymenila vozovy park za NP. Za europske peniaze. Ale inde bude stale muzeum. Co sa tyka WC, tak na znackovych pumpach su obstojne, podobne to asi bude aj v supermarketoch.
Ja som tam bol pred nejakymi piatimi rokmi autobusom(len sme cez Rumunsko a Bulharsko prechadzali), a kazdy colnik so samopalom si vypytal plechovku piva. V nejakom meste sme dostali pokutu, a chceli pivo a tusim 50 mariek. Neodporucam fotit nic v blizkosti colnic, lebo beru film alebo 15 mariek (teraz asi 8 euro 
, nemaju take perfektne zazitky ako my (na DPO sa trochu cudovali, ze sme piati a ked sme dosli traja tak to bolo "dost" zaujimave). Boli sme vo vozovni Kriva, oficialne Tramvaje Moravska Ostrava, v nejakej trolejbusovej, videli sme priestory noveho modernoeho dispecingu a proste je tu skvele... V Ziline to bolo taktiez velmi pohodove, ale to uz mozno viete...
tr3mp
Rumunsko: idem busom (nie linkovym), inak budem chodit asi najma peso. Marky na pokuty mozem zobrat, len ci uz dnes bude marky niekto chciet