Reply on: kecho #178315:
Tychto svetelnych predzvesti pre IAD bolo na vela miestach v BA, co bolo celkom svieze, no rpi dnesnej doprave nepouzitelne (zrusene uz dobrych 15 rokov). Elektrickove predzvesti su na roznych miestachroman2: Takze podavanie tvojej demagogie je zavisle na aktualnom dusevnom rozpolozeni? (napr ked ma mas plne zuby tak sa neovladas, hej?
) Pozri sa na vsetko z uplne opacnej strany. Ste tu nejaki 5ti vyvoleny, pokial clovek sa prida do diskusie s inym ako vasim nazorom tak automaticky je vyvrhnuty? Chlapci, nie ste trosku v istom nemenovanom smere chory? Ja si vypocuvnem tvoj nazor, dam na neho argument, a pokial ty ides argumentovat svojim nazorom opat, znaci ze nemas ako ma prebit, cize do debaty ides s prazdnymi rukami, ako sa hovori. Ono pozri, vies mi povedat preco moje navrhy su nezrealizovatelne? Ja na tvoje viem podavat realnu odpoved vacsiny gastanov co sa len ticho vozia....... a ty?

Valec
Čo je na kombinácii 32/33+4/12 ťažšie? To je len lenivcom z KV problém prejsť cez jednu riadenú križovatku.